Każdemu z nas kiedyś zdarzyło się szukać lub zgubić klucze do mieszkania. Często zdażyło sie też, że miałeś zajęte ręce i nie mogłeś otworzć dzwi. Goście przyszli zbyt wcześnie a Ciebie nie ma w mieszkaniu? Sposobem na rozwiązanie tego problemu są produkty wyprodukowane przez dwie współpracujące firmy: TEDEE i GERDA.
Bridge i zamek TEDEE w połączeniu z wkładką GERDA umożliwiają otwarcie dzwi w każdej chwili z aplikacji na telefonie z każdego miejsca. Dzieki temu systemowi i aplikacji otworzysz dzwi nieoczekiwanym gościom czekjącym pod dzwiami, lub jednorazowo udostępnisz im aplikację. Więcej możliwości systemu inteligentnego zamku znajdziesz klikając z link: możliwości inteligentnego zamka


TEDEE to połączenie dwóch światów: nowoczesnych technologii i tradycyjnych systemów zabezpieczeń. To zespół ludzi z doświadczeniem w tworzeniu systemów IT oraz w produkcji wkładek, zamków i drzwi. 

GERDA jest jednym z liderów w dziedzinie produkcji drzwi, zamków i okuć, z zastosowaniem innowacyjnych technologii bezpieczeństwa, osiągając najwyższe parametry z zakresu zabezpieczeń i odporności na włamanie. Firma GERDA działa na rynku zabezpieczeń od 1987 roku. Ścisła współpraca, zarówno z Kontrahentami, Klientami, jak i ośrodkami badawczymi, certyfikującymi i instytucjami dbającymi o bezpieczeństwo pozwala na ciągłe doskonalenie oferty, tak aby spełniała ona oczekiwania Klientów zapewniające im komfort użytkowania, niezawodność i ochronę.


System inteligentnego zamka możesz kupić w naszym sklepie klikając poniższy link:
Inteligentny zamek TEDEE / GERDA