• Sterowanie systemem GRENTON

Automatyka domowa w wydaniu GRENTON pozwala na sterowanie każdym urządzeniem. Z telefonu lub tabletu możesz zmieniać funkcje domu w każdej chwili, z dowolnego miejsca na Ziemi. Co więcej każdy ma inne potrzeby, dlatego Grenton Smart Home Manager i myGrenton dają każdemu dokładnie to czego potrzebuje. Aplikacja Grenton jest dokładnie taka jaka być powinna.

Co w przypadku rozładowanego telefonu, jego awarii lub braku?

Z pomocą przychodzą dotykowe panele montowane na ścianie. Każdy ich przycisk możesz dowolnie zaprogramować, aby wykonywały określone funkcje.

Posiadasz klasyczne włączniki i nie chcesz zamieniać ich na panele?

Nie ma problemu. System Grenton jest w stanie w pełni analizować i przetwarzać sygnały pochądzące z klasycznych włączników.

2020-08-01_1_ed(1).png

To twój smartfon. Przejmij nad nim kontrolę.

Ty sam wiesz, co jest dla Ciebie najwygodniesze i do których funkcji systemu chcesz mieć szybki dostęp. W systemie GRENTON nie tylko dajemy Ci wygodną aplikację na smartfona, która pozwoli Ci w pełni kontrolować Twój inteligentny dom, ale dajemy Ci również niezwykłe narzędzie, dzięki któremu sam zaprojektujesz jej wygląd. Rozmieść przyciski i ikony tak, jak Tobie wygodnie, wybierz ich wygląd i prześlij do smartfona lub tabletu. I to wszystko przy pomocy zaledwie kilku ruchów myszką. Każdy ma inne potrzeby, więc każdy może mieć inny intefejs. Każdy z domowników potrzebuje łatwego dostępu do funkcji, które z jego punktu widzeniasą najważniejsze. Dzieki Grenton Visual Builder możesz szybko stworzyć indywidualne interfejsy dla siebie, Twojej żony i dzieci, a w każdym z nich inaczej rozmieścić ikony i przyciski.

2020-08-01_2_24(1).png

Panele dotykowe

Zastąp kilka zwykłych wyłączników jednym panelem dotykowym Grenton i steruj swoim inteligentnym domem jeszcze prościej. Ich niespotykanie krótka konstrukcja i gładka powierzchnia sprawiają, że doskonale prezentują się w każdym wnętrzu.

2020-08-01_3_b2(1).png

Grenton Smart Panel

Grenton Smart Panel to elastyczne i efektowne rozwiązanie, świetnie wyglądające w każdym wnętrzu. Panel może łączyć i zastępować funkcję kilku sterowników montowanych zwykle w obiekcie (termostat, włączniki oświetleniowe, sterowniki wentylacji i klimatyzacji). Niewielkie wymiary oraz pełna konfigurowalność sprawiają, że jest to bardzo ergonomiczne rozwiązanie.

2020-08-01_4_0f(1).png

Smart panel posiada:

  • Wyświetlacz OLED
  • Sensor gestów
  • Sensor zbliżeniowy "proximity"
  • Czujnik światła i temperatury
  • Sygnalizację naciśnięcia poprzez diode i głośnik

 

Grenton Smart Switch

W Smart Home Grenton zwykły wyłącznik możesz użyć na niezykle wiele sposobów. Moduły wejściowe Grenton potrafią wykrywać aż cztery różne sposoby naciśnięcia wyłącznika, a do każdego mz nich możesz przypisać dowolną funkcję.

2020-08-01_5_a3(1).png

 

Panele Dotykowe CUSTOM

Każdy z nas jest inny i ma inne potrzeby, dlatego specjalnie dla Ciebie wyprodukujemy panele dotykowe. Wybierz wykończenie w szkle, drewnie lub skórze, wybierz kolor lub ikony. Teraz to Ty decydujesz jak wygląda Twój Panel Dotykowy

2020-08-01_6_dd(1).png

Powiadomienia PUSH

Gdy będzie trzeba, Twój Inteligentny Dom zapyta Cię o decyzję. GRENTON to system inteligentnego domu, który nie tylko sam steruje systemami budynku zgodnie z ustalonym scenariuszem, ale gdy zajdzie taka potrzeba, poinformuje Cię o zdarzeniach lub zapyta o decyzję. Dzięki funkcji interaktywnych scenariuszy, zachowasz pełną kontrolę nad tym co się dzieje. To Ty decydujesz kiedy system sam ma działać zgodnie z ustaloną ścieżką, a kiedy ma zapytać cię co ma zrobić.

2020-08-01_7_1a(1).png