• Sterowanie otoczeniem domu

Inteligentny dom to przede wszystkim sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją i różnymi urządzeniami. Wszystkie te działania dotyczą wnętrza budynku, a co z zewnętrznym otoczeniem?

Z systemem Smart Home Grenton możesz inteligentnie zarządzać nie tylko domem, ale również jego otoczeniem!

Wszystkie instalacje i urządzenia w garażu, podjeździe i w ogrodzie będą zgodnie współpracować dla Twojego bezpieczeństwa, komfortu i wygody.

Brama wjazdowa, która rozpoznaje domowników, zraszacze ogrodowe, które intuicyjnie reagują na pogodę... odkryj wspaniałe możliwości, jakie daje Ci system Smart Home Grenton.

12-2-.png

Kurier stoi pod bramką, a Ty jesteś poza domem?

Podłącz swój domofon do inteligentnego domu Grenton. Gdy ktoś zadzwoni a Ciebie nie będzie akurat w domu, inteligentny dom Grenton przełączy rozmowę na Twój telefon.

Poznaj otoczenie swojego domu
To co dzieje się na zewnątrz budynku jest także bardzo ważne. Temperatura, wiatr, opady, jasność są to kluczowe parametry, które w połączeniu z systemami Smart Home pozwalają na odpowiednią reakcję urządzeń takich jak rolety, żaluzje, markizy, zraszacze trawników itp. Odpowiednia reakcja inteligentnego domu na zewnętrzne warunki atmosferyczne może w dużym stopniu zwiększyć oszczędność i zaoszczędzić zbędnych działań.

Możliwości stacji pogodowych i Smart Home Grenton

Przykładowo podczas bardzo słonecznych dni system Smart Home zasłoni twoje żaluzje, aby pomieszczenie nie nagrzewało się, dzięki temu klimatyzacja zmniejszy pobór prądu a przez to zwiększy się oszczędność.
Programatory nawadniania mają jedną wadę: musisz sam zadbać, by nie podlały trawnika gdy na noc zapowiadany jest deszcz. A co, gdy będziesz na urlopie? Smart Home Grenton działa inteligentniej: wcześniej sprawdzi prognozę pogody. Bo po co marnować wodę? Stacja pogodowa zintegrowana z systemem inteligentnego domu, po wykryciu opadów nie pozwoli na włączenie zraszaczy, co także będzie miało swoje odzwierciedlenie w oszczędnościach.
241.png

Jak wyposażyć dom w taki system?

Takie inteligentne rozwiązania można uzyskać zakupując stację pogodową Elsner Elektronik dostępną w naszym sklepie. Integrując swój system Smart Home z taką stacją możesz zarządzać swoim domem uwzględniając zewnętrzne warunki atmosferyczne.

W naszej ofercie znajdziesz wiele stacji z różnymi parametrami i możliwościami, wraz z akcesoriami montażowymi. Wszystkie produkty można zakupić po kliknięciu w poniższy link:
Stacje pogodowe Elsner Elektronik

Zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertą inteligentnego domu Grenton. System ten w połączeniu ze stacją Elsner Elektronik spełni twoje oczekiwania i pozwoli na dużo oszczędności i komfort w użytkowaniu. Więcej informacji na temat systemu Grenton można znaleźć pod linkiem:
Grenton Smart Home

Bez-nazwy-7-.png

Ze Smart Home oszczędź nawet 25% wody na inteligentnym podlewaniu