• Sterowanie ogrzewaniem

Ciepło i przytulnie, a jednocześnie oszczędnie? Z systemem Grenton to możliwe. Inteligentny dom pozwala dobierać optymalne temperatury dla każdego pomieszczenia w domu, a ponadto rozpoznaje sytuację zależnie od pogody czy np. otwartych okien.

Temperaturą w domu możesz zarządzać w dowolny sposób, również za pomocą aplikacji w Twoim smartfonie.
To proste i wygodne – przekonaj się sam. System głowicy termostatycznej (GRENTON SIŁOWNIK TERMOELEKTRYCZNY NZ 230V M30x1,5 | ACC-014-R-03) montowanej na grzejniku ustawi odpowiednią dla Ciebie temperaturę.

2020-08-01_1_da(1).png

System wyłączy ogrzewanie gdy Cię nie ma, a zanim wrócisz, nagrzeje dom

Po co ogrzewać mieszkanie gdy Cię nim nie ma? Dzięki obniżeniu temperatury o zaledwie 3 stopnie, możesz obniżyć swoje wydatki na ogrzewanie nawet o 15%. Gdy uzbroisz alarm, inteligentny dom Grenton wyłączy więc ogrzewanie i zmniejszy wentylację do minimum. A zanim wrócisz, zadba o to, by dom znów był ciepły i przytulny...

2020-08-01_2_76(1).png

Wszystkie źródła ciepła w jednym systemie

Smart Home Grenton to również niezwykle zaawansowany sterownik ogrzewania. Połącz pompę ciepła, kolektory słoneczne, piec gazowy, ogrzewanie podłogowe i wentylację w jeden, spójnie sterowany system, a będziesz zaskoczony jak bardzo wzrośnie ich efektywność.
 
2020-08-01_3_ed(1).png