• Architekci i Pracownie Projektowe

Jako firma posiadająca wieloletnie doświadczenie w zakresie m.in.: inteligentnego budownictwa, systemów bezpieczeństwa i monitoringu, zapraszamy do podjęcia współpracy architektów oraz biura projektowe.

W skrócie o nas:

- współpracujemy z architektami
- realizujemy projekty we własnym zakresie
- jesteśmy oficjalnym dealerem PREMIUM oferowanych przez nas produktów
- świadczymy usługi w zakresie montażu oraz serwisu
- oferujemy pełne wsparcie na podstawie stałych umów serwisowych

Architekt1(1).png

Nowoczesność, oszczędność i innowacja to nasza myśl przewodnia. Jeżeli Twoje projekty cechują się podobnymi priorytetami, warto zastanowić się nad uwzględnieniem w nich rozwiązań systemu Inteligentnego Domu. W dobie dzisiejszych czasów takie rozwiązania bardzo szybko zyskują na popularności, jednocześnie znacznie podnosząc atrakcyjność mieszkania lub domu. Oferowane przez nas produkty doskonale wpasowują się w nowoczesne wykończenie wnętrz, odpowiadając jednocześnie aktualnie panującym trendom w designie. Dzięki stylowym panelom dotykowym, oraz możliwością zastąpienia klasycznych włączników wygodną w użytkowaniu aplikacją mobilną, nieruchomość z całą pewnością zadowoli najbardziej wymagających klientów. 

Coraz więcej osób podejmując decyzję o budowie swojego nowego domu rozważa wprowadzenie do niego nowych technologii ułatwiających codzienne czynności, jednocześnie w dużym stopniu odciążających budżet domowy, poprzez redukcję zużycia energii elektrycznej oraz oszczędniejsze ogrzewanie. Uzmysłowienie sobie faktu, że system Smart Home w znaczącym stopniu przyczynia się do oszczędności, utwierdza potencjalnych klientów w przekonaniu, iż taka nieruchomość to najlepsza inwestycja w lepsze jutro, na jaką może się zdecydować. Ponadto w momencie decyzji o sprzedaży nieruchomości, klient odczuje jej znacznie wyższą wartość rezydualną, a także większe zainteresowanie wśród potencjalnych nabywców. Dziś Inteligentny Dom to nie jest zbędny luksus, lecz duży krok w przyszłość naszą i naszych najbliższych.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się jak możemy wzbogacić Twoją ofertę o nowoczesne rozwiązania Smart Home.