• O firmie

Nasza firma (firma rodzinna założona w 1986 roku) ma ponad 35 lat doświadczenia. Jesteśmy dystrybutorem, resellerem, autoryzowanym partnerem i instalatorem wszystkich oferowanych przez nas producentów i systemów. Jako zaufana firma posiadamy status Oficjalnego Autoryzowanego Dealera Premium systemów GRENTON. Zatrudniamy tylko i wyłącznie polskich pracowników na pełną umowę o pracę, którzy posiadają zaświadczenie o niekaralności. Mamy wdrożone ponad 3800 systemów i około 750 aktywnych klientów.
Nasi pracownicy posiadają wyższe wykształcenie i odpowiednią wiedzę techniczną, odbyte szkolenia u producentów/dystrybutorów systemów oraz bardzo duże doświadczenie z systemami na obiektach (czasem nie tylko w branży i systemach, które oferujemy).
Dla Państwa możemy oddelegować kilku specjalistów z naszej firmy, którzy będą w pełni zaangażowani przy projektach i zestawieniach oraz będą czuwać nad każdym etapem projektu i wdrożenia.

Posiadamy w ofercie m.in:
- Systemy Automatyki Budynku - Inteligentny Dom
- Systemy Oświetlenia Liniowego LED
- Systemy Automatyki Bram, Okien, Automatycznych zasłon wewnętrznych
- Systemy Kamer Monitoringu IP
- Systemy Alarmowe (w tym ochrona zewnętrzna terenu - także termowizyjna)
- Systemy Teleinformatyczne - sieć strukturalna, komputerowa LAN, WiFi
- Systemy Videodomofonów
- Systemy Kontroli Dostępu
- Systemy Telewizji SAT/DVB-T/radio
- Systemy Multiroom Audio (w tym także streaming np. Spotify)
- Systemy awaryjnego podtrzymania zasilania UPS, Agregat
- Systemy specjalne, wspomagające, dodatkowe, niestandardowe, integracje, zarządzanie zdalne


Wszelkie usługi jakie oferuje nasza firma to znacznie więcej, niż oferuje konkurencja, a realnie taki zakres znajduje się tylko w naszej ofercie i zawiera m.in.:
Koncepcje i doradztwo projektowe oraz wykonanie projektów, dojazdy nadzorujące, dodatkowe doradztwo i wytyczne projektowe oraz instalacyjne dla inwestora oraz innych wykonawców m.in architektów, wykonawców okablowania, wykonawców prac budowlano-wykończeniowych itd. Realizujemy dostawy okablowania dla naszych systemów, świadczymy nadzór na każdym etapem prac osób/firm, które projektują, instalują okablowanie, budują i wykańczają obiekt. Oferujemy dostawy sprzętu oraz finalnie usługi wykonywane przez naszą firmę - konfiguracja i montaż urządzeń, uruchomienie, integracje, programowanie, szkolenie, serwis. Czuwamy nad każdym etapem budowy i wdrożenia naszych systemów.

Dla klienta/inwestora w pełni oddajemy naszą wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie w trakcie realizacji zlecenia (nawet, gdy nie mamy jeszcze podpisanej umowy :) jednocześnie mamy bardzo atrakcyjne ceny na urządzenia z racji naszych statusów u producentów i dostawców.
Wszystkie nasze zestawienia szczegółowe zawierają listę urządzeń oraz rabat na sprzęt (rabaty od cen hurtowych dla instalatorów) i robociznę, dlatego wiemy i tym samym potwierdzają to nasi klienci, że nasze oferty są bardzo przystępne cenowo za zakres usług i współpracy jaki oferujemy.

W firmie znajduje się pierwszy w Warszawie, w pełni wyposażony Showroom, w którym nasi wykwalifikowani pracownicy przybliżą Państwu działanie oferowanych przez nas systemów i zaprezentują pełną gamę proponowanych produktów. W naszej sali pokazowej znajdą Państwo asortyment takich producentów jak: GRENTON, Yamaha, Bosch, Satel, KLUŚ, Dahua, Sony, Fritz i innych. Dokładniejszy opis asortymentu i możliwości prezentowanych w Showroomie znajdziesz pod tym linkiem. Chęć odwiedzenia naszego salonu należy poprzedzić poprzez umówienie się na termin prezentacji. Sposoby zarezerwowania terminu znajdą Państwo pod powyższym linkiem.

Firma zajmuje się także sprzedażą produktów systemu inteligentnego domu, nagłośnienia, oświetlenia, urządzeń sieciowych i innych. Współpracujemy między innymi z takimi markami jak: GRENTON, Yamaha, Fritz czy KLUŚ. Pełny asortyment sklepu znajdziecie Państwo tutaj.

Specjalista-VIDOM.jpg