• Sterowanie audio-video

Dzięki Grenton Smart Home możesz zintegrować również urządzenia AV z resztą swojego Inteligentnego Domu. Chcesz obejrzeć film? Wciśnij przycisk panelu Grenton a resztę zrobi za Ciebie technologia Grenton:

• zasunie żaluzje,
• wyłączy lampę i uruchomi zestaw kina domowego

A gdy będziesz chciał coś przekąsić i wciśniesz pauzę na ekranie swojego Smartfona, Grenton delikatnie rozjaśni lampę byś mógł spokojnie pójść do kuchni.

Bo dlaczego miałbyś robić to wszystko sam, skoro ktoś może zrobić to za Ciebie?

2020-08-01_1_fb(1).png

Dzieci znów zapomniały wyłączyć TV?

Czy zdajesz sobie sprawę, jak wiele energii marnuje niepotrzebnie włączony telewizor? Smart Home Grenton może stale monitorować obecność osób w pokoju i gdy Twoje dzieci zapomną go wyłączyć, zrobi to za nie, oszczędzając nawet tysiąc złotych rocznie.
 
Chcesz posłuchać muzyki z profesjonalnego sprzętu audio?
 
System Grenton w połączeniu z profesjonalnym sprzętem Yamaha MusicCast pozwoli Ci na bezgraniczną radość z czystego i bardzo dobrego dzwięku muzyki, którą będziesz mógł sterować za pomocą aplikacji myGrenton lub z panela. Szeroki zakres wzmacniaczy, głośników, amplitunerów a nawet gramofonów da Ci chwile beztroski i relaksu.

2020-08-01_2_47(1).png

Oszczędź energię… bez marnowania czasu

A co z urządzeniami w trybie „stand by”? Inteligentny dom Grenton również tutaj zadba o oszczędność i odłączy je wszystkie od zasilania na czas, gdy jesteś poza domem.
 
2020-08-01_3_65(1).png

Możesz być pewien, że Twoje dzieci odrobią lekcje

Dzieci, jak to dzieci, raczej nie lubią odrabiać lekcji. Wolą gry komputerowe lub telewizję. Dzięki funkcji wewnętrznego kalendarza Grenton łatwo zdefiniujesz w których godzinach będą mogły je włączyć i problem z odrabianiem lekcji szybko się rozwiąże.