• Elektrycy i Instalatorzy

Jako firma posiadająca wieloletnie doświadczenie w zakresie m.in.: inteligentnego budownictwa, systemów bezpieczeństwa i monitoringu, zapraszamy do podjęcia współpracy elektryków oraz instalatorów.

W skrócie o nas:

- współpracujemy z architektami
- realizujemy projekty we własnym zakresie
- jesteśmy oficjalnym dealerem PREMIUM oferowanych przez nas produktów
- świadczymy usługi w zakresie montażu oraz serwisu
- oferujemy pełne wsparcie na podstawie stałych umów serwisowych

rul4qtsxTK25Lkf.png

Systemy Smart Home w dzisiejszym świecie cieszą się coraz większą popularnością. Odmieniają codzienne monotonne czynności, wypełniając naszą przestrzeń komfortem, inteligencją i bezpieczeństwem, jednocześnie dbając o ograniczenie wydatków związanych z utrzymaniem naszego domu. Sprawne działanie systemów Inteligentnego Domu, w głównej mierze uzależnione jest od dokładnie wykonanej instalacji elektrycznej. Tym samym rzetelna wiedza i doświadczenie w wykonywaniu owych instalacji jest dla nas absolutnym priorytetem.

Branża, w której działamy charakteryzuje się dynamicznym rozwojem, w związku z tym chętnie podejmiemy współprace, aby jeszcze bardziej rozszerzyć swą działalność.

Autoryzowany Dealer Premium firmy GRENTON zaprasza do współpracy elektryków oraz instalatorów – prosimy o kontakt w celu otrzymania szczegółowych informacji.