• Sterowanie oświetleniem

Smart Home Grenton będzie regulować oświetlenie zależnie od tego, jak Ty i inni domownicy sobie tego życzycie.

Każda pora roku, pora dnia czy sytuacja wymaga innego oświetlenia. W zimowe poranki światło powinno łagodnie zachęcać nas do wstania z łóżka, przy pracy zapewniać komfort dla oczu, a wieczorem, kiedy relaksujemy się w kąpieli czy przy dobrym filmie – budować miły nastrój.

Światło dopasuje się do Waszego rytmu życia, a przy okazji oszczędzacie energię.

2020-08-01_1(1).png

Światło zgodne z naturą

Z inteligentnym oświetleniem Grenton LED RGB dopasujesz barwę światła do naturalnego rytmu dnia: rankiem rześkie światło poranka przy porannej toalecie pobudzi Cię do działania, a wieczorem ciepła barwa zachodzącego słońca uspokoi Cię i wyciszy przed snem.
 

Grenton SmartDimmer – jasne światło w dzień, delikatne światło w nocy

Wstajesz w nocy, zapalasz lampę i… oślepia Cię jaskrawe światło lampy. To nic przyjemnego. Dlatego w inteligentnym domie Grenton, lampy zapalane w nocy rozjaśniają się powoli i świecą delikatnym światłem, nie oślepiając Twoich zaspanych oczu.
 
2020-08-01_2_9b(2).png

Łagodne budzenie.Koniec z ostrym dźwiękiem budzika!

Nie ma chyba nic gorszego, niż ostry dźwięk budzika wyrywający Cię ze snu. Smart Home Grenton i moduł ściemniania światła (GRENTON-DIMMER-MOSFET-DIN-TF-Bus-DIM-211-D-01-p71) zrobi to zdecydowanie delikatniej: najpierw powoli rozjaśni światło w Twojej sypialni, a następnie obudzi Cię delikatną muzyką. Teraz już każdy dzień zaczniesz w dobrym nastroju.

Oświetlenie nocne

W ciemnościach czasem trudno znaleźć wyłącznik. Tylko po co miałbyś to robić? Inteligentny dom Grenton wykryje ruch i sam włączy delikatne podświetlenie schodów lub korytarza, na przykład gdy Twoja pociecha zechce w środku nocy zmienić sypialnię.