Październik okazał się prawdziwym maratonem jeśli chodzi o targi branżowe organizowane przez naszych partnerów. Miesiąc rozpoczął Kluś Design międzynarodowymi targami Light&Building. To organizowane we Frankfurcie nad Menem wydarzenie to jedne z największych i prestiżowych targów oświetleniowych, elektrotechniki oraz automatyki domów i obiektów. 
Zapoznać się tam można było am można było nowości z zakresu oświetlenia technicznego, dekoracyjnego i LED, okablowania, instalacji elektrycznych i energooszczędnych, systemów ogrzewania elektrycznego, zasilania, zabezpieczeń przemysłowych i alarmowych, systemów zarządzania obiektami, klimatyzacją i wentylacją, systemów ochrony przed promieniowaniem słonecznym, automatyzacji parkingów, wind, ruchomych schodów i chodników. 

15-16 października, jako Dealer Premium marki Grenton, byliśmy uczestnikami Targów Mieszkaniowych w Arena Ursynów. Wydarzenie, mimo nieco mniejszego rozmachu cieszyło się dużą popularnością. Jako współorganizatorzy stoiska dedykowanego Grenton Smart Home mieliśmy okazję przedstawić ofertę firmy Vidom. Bardzo dziękujemy za przybycie. To była prawdziwa przyjemność gościć Was na naszym stoisku i móc zaciekawić ogromną rzeszę zwiedzających ideą Inteligentnego Domu. 

Targowy maraton zakończymy w Nadarzynie pod Warszawą, gdzie braliśmy czynny udział w 6. edycji Biznesowych Targów Wnętrz - Warsaw Home&Contract. To zyskujące międzynarodowy prestiż wydarzenie odwiedziliśmy po raz kolejny. Mimo, że w momencie publikacji nadal trwają, już śmiało możemy określić je jako bardzo udane. Te kilkadziesiąt rozmów, które już za nami są dla nas inspiracją a także radością, że tak wiele osób podziela naszą pasję, którą są inteligentne, ekonomiczne a przy tym piękne wnętrza Waszych domów i innych powierzchni użytkowych. 

Teraz wracamy do codziennej pracy a Was serdecznie zapraszamy do naszej siedziby, gdzie z przyjemnością zaprezentujemy Wam naszą ofertę a przy tym może zdradzimy nieco zakulisowych informacji o zbliżających się nowościach planowanych m.in. przez naszych Partnerów, jak Kluś Design czy Grenton Smart Home.