Inteligentny dom to przede wszystkim sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją i różnymi urządzeniami. Wszystkie te działania dotyczą wnętrza budynku, a co z zewnętrznym otoczeniem?

To co dzieje się na zewnątrz budynku jest także bardzo ważne. Temperatura, wiatr, opady, jasność są to kluczowe parametry, które w połączeniu z systemami Smart Home pozwalają na odpowiednią reakcję urządzeń takich jak rolety, żaluzje, markizy, zraszacze trawników itp. Odpowiednia reakcja inteligentnego domu na zewnętrzne warunki atmosferyczne może w dużym stopniu zwiększyć oszczędność i zaoszczędzić zbędnych działań.

Przykładowo podczas bardzo słonecznych dni system Smart Home zasłoni twoje żaluzje, aby pomieszczenie nie nagrzewało się, dzięki temu klimatyzacja zmniejszy pobór prądu a przez to zwiększy się oszczędność. Kolejnym przykładem może być podlewanie trawnika w ogrodzie. Stacja pogodowa zintegrowana z systemem inteligentnego domu, po wykryciu opadów nie pozwoli na włączenie zraszaczy, co także będzie miało swoje odzwierciedlenie w oszczędnościach.

Takie inteligentne rozwiązania można uzyskać zakupując stację pogodową Elsner Elektronik dostępną w naszym sklepie. Integrując swój system Smart Home z taką stacją możesz zarządzać swoim domem uwzględniając zewnętrzne warunki atmosferyczne.

W naszej ofercie znajdziesz wiele stacji z różnymi parametrami i możliwościami, wraz z akcesoriami montażowymi. Wszystkie produkty można zakupić po kliknięciu w poniższy link:
Stacje pogodowe Elsner Elektronik

Zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertą inteligentnego domu Grenton. System ten w połączeniu ze stacją Elsner Elektronik spełni twoje oczekiwania i pozwoli na dużo oszczędności i komfort w użytkowaniu. Więcej informacji na temat systemu Grenton można znaleźć pod linkiem:
Grenton Smart Home