Ogrzewanie to jedno z podstawowych funkcjonalności naszego domu. Odpowiednia temperatura w pomieszczeniu znacząco wpływa na nasz komfort. Wracając z pracy pragniemy, aby temperatura w pomieszczeniu była odpowiednia. Starsze urządzenia grzewcze wymagały ręcznej regulacji temperatury i długiego wyczekiwania aż temperatura w pokoju osiągnie ustawioną wartość.

Aby zwiększyć komfort i możliwości ogrzewania warto zapoznać się z siłownikami termoelektrycznymi i zaworami firmy SALUS Controls. Urządzenia te pozwalają na regulację temperatury grzania. Nie są to zwykłe regulatory lecz inteligentne sytemy, które łącząc z systemem Grenton są w stanie wysterować ogrzewaniem w taki sposób, w jaki tylko zapragniemy. Możemy z poziomu aplikacji na telefonie regulować temperaturą nawet poza domem. Stosując takie rozwiązanie już nigdy nie będziesz wracał do wychłodzonego mieszkania.

Firma SALUS Controls stanowi część Computime Group Limited - firmy znanej z nowatorskich projektów badawczych z dziedziny elektroniki sterującej. SALUS Controls zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie sterowania energią cieplną i odnawialną. Posiada ogromne doświadczenie w tym, co robi - od 1974 roku obsługuje klientów na rynkach przemysłowych i konsumenckich od Azji przez Północną Amerykę po Europę.

Produkty firmy SALUS Controls można zakupić klikając w link poniżej:
Siłowniki i zawory SALUS Controls