Każde urządzenie elektroniczne do możliwości działania wymaga odpowiedniego zasilania. Wiele błędów w pracy urządzeń, a nawet ich uszkodzenie powoduje właśnie źle dobrane zasilanie. Podstawowymi danym w momencie doboru zasilacza jest napięcie zasilania urządzenia oraz maksymalny prąd pobierany przez to urządzenie. Zasilacze mogą mieć bardzo różne rozmiary i wyglądy. W automatyce budynkowej do zasilania urządzeń w rozdzielnicy najczęściej używa się zasilacza montowanego na szynę DIN. Poprzez długie doświadczenie z systemami automatyki najbardziej przez nas polecaną marką zasilaczy jest MEAN WELL.

Założona w 1982 roku firma MEAN WELL jest jednym z nielicznych na świecie producentów zajmujących się standardowymi produktami zasilającymi. Zgodnie z raportem Micro Technology opublikowanym w marcu 2020 r. zajmuje 4. miejsce wśród światowych producentów zasilaczy.
MEAN WELL pracuje jako „niezawodny partner” z klientami, dostawcami, kontrahentami i pracownikami, budując długotrwałe wzajemne relacje oparte na zaufaniu w duchu „dobrych intencji”.
Dzięki solidnemu partnerstwu z ponad 200 autoryzowanymi dystrybutorami na całym świecie, MEAN WELL rozwija się i wzmacnia przez trzy dekady.

Począwszy od 1991 roku centrum IT MEAN WELL zaprojektowało i rozwinęło własny system komputerowy. Kompleksowy system planowania zasobów przedsiębiorstwa jest zintegrowany z dystrybutorami, dostawcami, wykonawcami i pracownikami, aby spełnić wszystkie ich potrzeby. Integruje globalne zasoby i poprawia wydajność działania oraz jakość usług.

Zasilacze marki MEAN WELL można zakupić klikając w poniższy link: