Wszyscy wiemy, jak ważne jest odpowiednie oświetlenie wnętrza. Podkreśla ono walory wystroju nowoczesnej architektury nadając naszemu światu odpowiednich barw. Każdy z nas wymaga od oświetlenia dużej oszczędności, nieprzeciętnej żywotności oraz wyjątkowej jakości. Odpowiedzią na te wymagania jest oświetlenie liniowe LED oferowane przez firmę KLUŚ, będącą czołowym producentem oświetlenia, kreującym nowoczesne rozwiązania. Naszym celem stało się połączenie inteligentnego budownictwa z wyjątkowym oświetleniem. W związku z tym rozpoczęliśmy współpracę z liderem na rynku oświetlenia, jakim jest firma KLUŚ.

Oferowane przez nas produkty firmy KLUŚ dostępne są tutaj.

KLUŚ
– jest polską firmą projektowo-produkcyjną, powstałą w 1977 roku. Została założona przez trzech absolwentów Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Przed 2006 rokiem przedsiębiorstwo zajmowało się produkcją mebli, sprzętów domowych i drzwi.

W 2006 roku firma KLUŚ rozpoczęła produkcję oraz projektowanie komponentów służących do tworzenia profili LED oraz niezbędnych akcesoriów. Niepospolite podejście do prac projektowych widoczne jest w gustownych rozwiązaniach konstrukcyjnych oraz materiałowych.

Firma KLUŚ od niemal 15 lat tworzy innowacyjne rozwiązania oświetleniowe w oparciu o technologię LED. Projektuje i produkuje szeroki asortyment nowoczesnego oświetlenia przeznaczonego dla zastosowań wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Dzięki szerokiej sieci przedstawicieli dociera do klientów na całym świecie. Dzięki rozbudowanej sieci przedstawicieli oferta firmy KLUŚ trafia obecnie do biur architektonicznych w kilkudziesięciu krajach na terenie Europy, a także w Azji, Australii i USA. Profile KLUŚ są wykorzystywane zarówno przy budowie dużych inwestycji jak i tych mniejszych, kameralnych. Szczególnym zainteresowaniem firmy cieszą się odważne projekty, gdzie potencjał produktów KLUŚ można było w pełni wykorzystać.

Rozwiązania proponowane przez firmę KLUŚ wyróżniają się przede wszystkim nowoczesnością, wszechstronnością oraz jakością wykonania, przez co znajduje się w czołówce największych producentów oświetlenia LED.