Deloitte Technology Fast 50 w Europie Środkowej to program, który wyróżnia i przedstawia szybko rozwijające się firmy technologiczne w regionie. Program, który trwa już 21. rok, plasuje 50 najszybciej rozwijających się publicznych lub prywatnych firm technologicznych.

W tych bezprecedensowych czasach, gdy wkraczamy w erę, w której zrównoważony rozwój nigdy nie był bardziej priorytetem dla wszystkich interesariuszy, firmy technologiczne mają do odegrania większą rolę niż kiedykolwiek wcześniej. 
To sprawia, że ​​edycja Deloitte Central Europe Fast 50 2020 jest szczególnie interesującą i istotną lekturą, w której tak wiele firm z naszego regionu stara się sprostać wyzwaniom, przed którymi stoimy: społecznym, edukacyjnym, medycznym, handlowym i środowiskowym. Fast 50 zawsze podkreśla niesamowite tempo zmian, które zachodzą wokół nas.


W tegorocznej edycji Deloitte Central Europe Fast 50 2020 reprezentowało się 9 krajów takich jak: Czechy, Polska, Bułgaria, Chorwacja, Słowacja, Estonia, Litwa, Łotwa i Kosowo. Wśród tych państw zajęliśmy drugie miejsce pod względem ilości najszybciej rozwijających się firm.

Wśród reprezentantów naszego kraju znalazła się także marka GRENTON, której jesteśmy Autoryzowanym Dealerem Premium. GRENTON został laureatem, dzięki innowacyjności jaką wprowadza w świat systemów inteligentnych domów. Kreatywność, wiedza i doświadczenie przedstawicieli i pracowników tej marki pozwoliła na takie wyróżnienie wśród Europy. Rozwój tej firmy nie tylko na terenie Polski wprowadził nowoczesny design i wygodę w systemach inteligentnych domów.
Producent GRENTON o swoich dokonaniach pisze na swoim profilu Facebook:

"
GRENTON laureatem prestiżowego konkursu Deloitte Technology Fast 50.
Tym samym znaleźliśmy się w gronie najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej. Jesteśmy dumni z wyróżnienia, a sam sukces nobilituje nas do utrzymania tempa wzrostu w kolejnych latach. Wierzymy, że misja którą realizujemy - popularyzacja i dostarczanie innowacyjnych technologii smart home, w sposób gwarantujący wsparcie dla dystrybutorów systemu oraz stałą troskę o satysfakcję użytkowników końcowych - jest słusznym kierunkiem naszego rozwoju, dającym realne efekty biznesowe."

Serdecznie gratulujemy naszemu producentowi osiągnięcia takiego wyróżnienia. Jednocześnie cieszymy się, że współpracujemy z tak innowacyjną marką. Życzymy dalszych sukcesów w rozwoju firmy i osiągnieć na tle całego świata.