Jako prężnie rozwijająca się firma, ceniąca sobie przede wszystkim jakość zarówno oferowanych przez nas produktów, jak i usług, podjęliśmy współpracę z firmą GRENTON. Jednocześnie stając się jedynym w Warszawie Oficjalnym Autoryzowanym Dealerem Premium tej marki.

Posiadamy pełną ofertę produktów Grenton Smart Home. Znajdziesz je w tym miejscu.



GRENTON
– jest polską firmą o globalnym zasięgu, założoną w 2010 roku w Krakowie. Zajmuje się projektowaniem, produkcją, wdrażaniem oraz dystrybucją innowacyjnych rozwiązań Smart Home. Systemy oferowane przez firmę GRENTON wyróżniają się przede wszystkim nieograniczonymi możliwościami integracji z zewnętrznymi urządzeniami oraz konfiguracji. Firma stawia największy nacisk na to, aby ich produkty charakteryzowały się przede wszystkim nowoczesnością, innowacyjnością, a ponadto podkreślały nowoczesny design naszych wnętrz. Rozwiązania firmy GRENTON realizują wszystkie dostępne na rynku funkcje Inteligentnego Domu, ponadto jako jedyny producent daje możliwość pełnej personalizacji aplikacji mobilnej jak również informacji wyświetlanych na panelach sterujących (Smart Panel) do wymagań każdego klienta, a także pełną automatyzację funkcji systemu bez wykonywania jakichkolwiek czynności ze strony użytkownika.

System GRENTON posiada możliwość zarówno podłączenia przewodowego jak i bezprzewodowego, umożliwiając tym samym instalację istniejących lub mniejszych mieszkań.

Rozwiązania oferowane przez firmę są stale nagradzane i doceniane przez konsumentów na całym świecie.