Wideodomofony stają się już coraz popularniejsze i znacznie przewyższają zwykłe tradycyjne domofony. Dzięki nim możemy nawiązać nie tylko rozmowę głosową ale także zobaczyć z kim rozmawiamy. Dzięki takiemu urządzeniu masz pewność kto dzwoni do twoich dzwi i możesz zdecydować czy wpuścić go do środka. Wideodomofony posiadają oprócz możliwości otwarcia furtki funkcję otwarcia bramy, zapalenia oświetlenia itp. To tylko kilka możliwości jakie posiadają wideodomofony firmy Akuvox, która jest naszym partnerem.
Nowoczesne wideodomofony Akuvox posiadają bardzo szeroki kąt widzenia i podczerwień, która pozwala na dobrą widocznośc w nocy. Dzieki technologii NFC masz możliwość otwarcia furtki z telefonu jak i z tradycyjnej karty.

Akuvox jest wiodącym światowym dostawcą produktów i rozwiązań Smart Intercom. Dąży do uwolnienia mocy technologii w celu poprawy życia ludzi dzięki lepszej komunikacji, większemu bezpieczeństwu i większej wygodzie. Obejmując sztuczną inteligencję, SIP, Androida, chmurę, zabezpieczenia i inne zaawansowane technologie, nieustannie wprowadza przełomowe zmiany w branży i twórczo dostarcza niezrównane portfolio inteligentnych produktów i rozwiązań interkomowych. Technologie te zostały wdrożone i codziennie używane w ponad 80 krajach i regionach, spełniając potrzeby klientów na różnych rynkach wertykalnych, od mieszkaniowych po komercyjne, od opieki zdrowotnej po bezpieczeństwo.

Wideodomofony, monitory i pełny osprzęt firmy Akuvox mozna znaleźć na naszej stronie klikając w poniższy link:

Wideodomofony Akuvox