Coraz bardziej rozprzestrzeniającą się technologią w branży nieruchomości jest automatyka budynkowa. Dzięki prężnemu rozwojowi możemy całkowicie panować nad naszym domem poprzez kontrolę wszystkich urządzeń, oświetleń itp. Produktami wartymi zainteresowania są urządzenia nano firmy AEOTEC pozwalające na kotrolę oświetlenia i sterowanie włączaniem i wyłączaniem urządzeń elektrycznych znajdujących się w naszym domu. Ogromną zaletą tych produktów jest ich rozmiar. Niewielkie wymiary pozwalają na montaż urządzeń w puszce elektrycznej.

Firma AEOTEC założona w 2006 roku od dawna koncentruje się na inteligentnej automatyzacji elektroniki poprzez podejmowanie decyzji opartych na czujnikach i danych. Po 90 latach pionierskiej elektroniki domowej i jej automatyzacji, Aeotec nadal wprowadza innowacje jako pierwszy producent marki, który certyfikuje i wydaje urządzenia, które wykorzystują technologię Z-Wave serii 700. AEOTEC w krótkim czasie wykorzystał technologię uzyskaną przy zakupie firmy Popp, aby umożliwić jej opracowanie AutoPilot, pierwszego oprogramowania do automatyzacji, które zostało zbudowane w oparciu o technologię Z-Wave serii 700. 

Urządzenia z serii AEOTEC Nano pozwalające na sterowanie oświetleniem i urządzeniami elektrycznymi można znależć w naszym sklepie klikając w poniższy link: