• Oferty pracy

VIDOM – firma specjalizująca się w instalacjach teletechnicznych, systemów bezpieczeństwa i inteligentnych domów poszukuje kandydatów na stanowisko:

INSTALATOR / POMOCNIK INSTALATORA
na terenie Warszawy i okolic

Oczekiwania:

- umiejętności pracy indywidualnej jak i zespołowej i partnerskiej,
- niekaralność - obowiązkowe zaświadczenie o niekaralności,
- dyspozycyjność,
- znajomość obsługi narzędzi i elektronarzędzi,
- sumienność, uczciwość i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,
- komunikatywność,
- umiejętność pracy w szybko zmieniających się warunkach.

Dodatkowym atutem będzie:

- prawo jazdy kat. B,
- mile widziana znajomość systemów (SSWiN, CCTV, KD, AUTOMATYKI, SIECI IT),
- uprawnienia SEP do 1KV.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pracę w stabilnej firmie o dobrej pozycji na rynku,

- możliwość nauki zawodu dla osób bez doświadczenia, zdobycie uprawnień, (świadectwa kwalifikacyjne, certyfikaty kompetencji),
- uczestnictwo w ciekawych projektach stanowiących wyzwanie zawodowe,
- dostęp do nowoczesnych technologii,
- typ umowy do uzgodnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie, samozatrudnienie),
- niezbędne narzędzia pracy,
- telefon służbowy,
- samochód służbowy w godzinach pracy,
- pakiet socjalny/dodatkowa prywatna opieka medyczna,
- możliwość szkoleń oraz podnoszenia kwalifikacji,
- pracę w przyjaznej atmosferze i w zgranym zespole.

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA
Biuro Warszawa, Bemowo

Twoje zadania:

- bieżąca obsługa klientów w sklepie stacjonarnym i internetowym zgodnie z wyznaczonymi standardami,
- prowadzenie rozmów z klientami z zachowaniem najwyższej jakości świadczonych usług,
- obsługa sklepu internetowego, przygotowywanie paczek do wysyłki,
budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z naszymi klientami,
- przygotowywanie ofert, zestawień oraz opracowań technicznych,
- inne obowiązki dotyczące bieżącej organizacji pracy sklepu i biura.

- niekaralność - obowiązkowe zaświadczenie o niekaralności
- sumienność, uczciwość i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
- samodzielność w rozwiązywaniu problemów,
- umiejętność pracy w szybko zmieniających się warunkach,
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
- doświadczenie w branży elektrotechnicznej, nowoczesnych technologii będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- typ umowy do uzgodnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie, samozatrudnienie)

- pakiet socjalny/dodatkowa prywatna opieka medyczna
- pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole,
- możliwość szkoleń oraz podnoszenia kwalifikacji
- w pełni wyposażone, nowoczesne i komfortowe miejsce pracy,
- pracę przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

W CV należy umieścić poniższą zgodę na przetwarzanie danych osobowych:

CV prosimy przesyłać na email: biuro@vidom.pl