• Kategorie
 • MATEKO GAP - Zielony oczyszczacz powietrza MATEKO Lavender 3

Symbol: MAP-KH-U3365-H33W
Dostępny w magazynie Dostępne (Realizacja 24h)
Kup dodatkowo:
2199.00 -13% 1910.04
2199.00 -13% 1910.04
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostawa od 0
Odbiór osobisty (przedpłata) 0
Darmowa dostawa 0
Kurier (dłużyca do 2m) 30
Waga 12 kg
EAN 5903246542691

OCZYSZCZACZ POWIETRZA Lavender 3

10 Etapów oczyszczania

 1. Nawilżacz powietrza (wydajność 650 ml/h)
 2. Filtr HEPA H13 (eliminuje aż 99,99% PM2,5)
 3. Filtr anty bakteryjny (skuteczność 99,99%)
 4. Lampa UV-C (niszcząca bakterie i wirusy)
 5. Generator jonów (eliminuje mikroorganizmy chorobotwórcze i alergeny)
 6. Cykl leśny (reakcja biochemiczna, patent Mateko)
 7. Bio-box (moduł tworzący bogatą mikroflorę)
 8. Filtr tężnia (nośnik dla wytworzonej mikroflory)
 9. Roślinny system poprawy jakości powietrza
 10. Roots reggae (strefa korzeni rośliny oczyszczanie hydrofitowe, wchłanianie metali ciężkich, formaldehydów)
 • Sensor PM2,5
 • Sensor poziomu wilgotności powietrza
 • Czujnik temperatury
 • Funkcja Wi-Fi, zarządzanie przez aplikację
 • Donica hydroponiczna

Wirusy, bakterie i smog to obecnie największe źródło zagrożeń dla naszego zdrowia. W nowej, pandemicznej rzeczywistości, walczymy z przeciwnikiem niewidocznym dla nieuzbrojonego oka. W trosce o Ciebie, prezentujemy pierwsze na rynku, tak wszechstronne urządzenie. Oferujemy oręż, który pozwoli Ci ochronić Twoją rodzinę.

Cykl leśny

Jest to zastrzezona patentem Mateko, reakcja biochemiczna, w wyniku której otrzymujemy lesne zdrowe powietrze: wilgotne i energetyczne, pełne mikroorganizmów i natrlanych aromatów.

Efektywność tego systemu jest kilkakrotnie wyższa niż popularnych, mechanicznych oczyszczaczy powietrza.

Zielony oczyszczacz powietrza GAP łączy w sobie zalety naturalnej, odwiecznej technologii pochodzącej z natury, z najlepszymi cechami klasycznych, mechanicznych oczyszczaczy powietrza.

W nowej, pandemicznej rzeczywistości, walczymy z przeciwnikiem niewidocznym dla nieuzbrojonego oka. W trosce o Ciebie, stworzyliśmy pierwsze na rynku, tak wszechstronne urządzenie. Oferujemy oręż, który pozwoli Ci ochronić Twoją rodzinę.

Zbudowaliśmy GAP – Green Air Purifier

Zielony strażnik

Zdolny jest oczyścić i utrzymać najwyższy standard, nawilżonego powietrza. Wyposażony w wiele funkcji i wysokiej klasy podzespoły:

 • Bio-box (moduł tworzący bogatą mikroflorę)
 • Cooling-pad (współczesne tężnie, nośnik dla wytworzonej mikroflory)
 • Filtr HEPA H13 (zatrzymujący zanieczyszczenia PM2,5)
 • Filtr antybakteryjny
 • Lampa UV-C (niszcząca bakterie i wirusy)
 • Generator jonów (eliminujący mikroskopowej wielkości ciała stałe)
 • Sensor PM2,5
 • Nawilżacz powietrza
 • Funkcja wi-fi, zarządzanie przez aplikację

Na koniec dodajmy, że efektywność tego systemu jest kilkakrotnie wyższa niż popularnych, mechanicznych oczyszczaczy powietrza.

Zielony oczyszczacz powietrza GAP łączy w sobie zalety naturalnej, odwiecznej technologii pochodzącej z natury, z najlepszymi cechami klasycznych, mechanicznych oczyszczaczy powietrza.

Lavender 3 jest nowym modelem w kategorii nieobecnej dotąd na europejskim rynku. Jest to pierwsze tego typu rozwiązanie. Mateko we współpracy z producentem posiada patent na Europę, na technologię oczyszczania nazwaną Cyklem leśnym.
Z uwagi na funkcję nawilżania powietrzem uzdatnionym w Cyklu leśnym, urządzenie jest bardzo komfortowe dla osób cierpiących na alergie wziewne i choroby układu oddechowego.

Urządzenie oczyszcza, nawilża i wzbogaca powietrze o niezbędną do prawidłowego życia mikroflorę.
Mimo swojego rozmiaru i wagi (pełny zbiornik na wodę waży 12 kg + masa urządzenia 9,5 kg), dzięki zamontowanym rolkom, jednostka jest łatwa w manewrowaniu po podłożu. Lavendera 3 charakteryzuje cicha praca i elegancka prosta obudowa.

Donica hydroponiczna

Wyposażona jest w wyjmowane trzy plastikowe, ażurowe doniczki. W donicy sadzimy – hydroponicznie – rośliny. Proces oczyszczania z toksycznych substancji, metali ciężkich, również tych nagromadzonych w naszych domach, zachodzi w korzeniach roślin. Roślina metabolizuje szkodliwe substancje, przetwarzając je na masę zieloną. W regularnych odstępach czasu woda jest wypompowywana z donicy i wprowadzana do obiegu.
Dodatkowo część zielona rośliny tworzy tlen redukując dwutlenek węgla.

Tężnie – Filtr wkładki chłodzącej (Cooling-pad)

Jest to porowata struktura w działaniu przypominająca tężnie, woda przepływająca przez filtr nawilża go, zostawiając na ściankach wyhodowaną w cyklu leśnym mikroflorę i roślinne aromaty. Woda powoli przesącza się przez Cooling-pad i wpływa do Bio-boxa.

Bio-box

To opatentowany przez Mateko specjalny kontener, w którym są dostarczone przez wodę, i hodowane, niezbędne dla zdrowego naturalnego środowiska bakterie i mikroorganizmy. Aby mieć bogate bio-powietrze musimy pozwolić rozwinąć się tej florze.

Mikroorganizmy wyhodowane w Bio-boksie są rozprowadzone w wodzie i gromadzone w zbiorniku. Stąd, bogaty biologicznie roztwór wpompowywany jest do donicy. Przepływając przez korzenie roślin oczyszcza się z toksyn (formaldehyd, toluen, ksylen), wirusów, bakterii, i nasącza się roślinnym aromatem. Tak oczyszczona i przygotowana woda pompowana jest do dalszego procesu.

Światło UV (jak słońce) oczyszcza przepływającą wodę z patogennych bakterii.

Wzbogacona woda przesączając się przez Tężnie, pozostawia na ich strukturze, warstwę mikrobiologiczną. Zasysane z pomieszczenia powietrze tłoczone jest przez ścianę Tężni, porywa